Авторський курс у м. Дніпрі академічного малювання для дітей 8 років і вище

13.10.2024

Авторський курс у м. Дніпрі академічного малювання для дітей 8 років і вище

 

Авторський курс у м. Дніпрі академічного малювання для дітей 8 років і вище дасть можливість вивчити швидко та якісно з нуля основи малюнка простими та кольоровими олівцями. Вивчаючи курс академічного малюнка для дітей у м. Дніпрі, ваші діти сформують у себе правильні навички та вміння малювати олівцем та покроково вести правильно академічний малюнок. Учні освоїть лінійну і повітряну перспективу і зможуть самостійно й усвідомлено вибудовувати предмети, що зображаються, в композиційне рішення. Вміння виконувати реалістичний академічний малюнок – це освоєння комплексу академічних законів та аналітичне оперування ними у процесі роботи.

Курс для дітей графічного малюнка це виробити вміння правильно бачити, розуміти та формувати тривимірне середовище у форматі зображуваного аркуша. Вміння бачити композицію, правильно відображати пластику предметів та конструктивну складову формоутворення предметів дає можливість за допомогою світлотіньових тональних відносин будувати графічний малюнок від простого до складного. Авторський курс академічного малюнка у м. Дніпрі від 8 років і вище стане фундаментальною базою для ваших дітей та у подальшому відіграє важливу роль у формуванні творчих самостійних навичок у здобутті професійної освіти у галузі графічного дизайну, архітектури тощо. Навчання дітей починається з малюнку побутового натюрморту з елементами геометричних примітивів (куб, призма, конус, куля).

Працюючи над малюнком натюрморту, діти вивчать конструкцію зображуваних предметів і зрозуміють, що таке асиметрія та симетрія. Вони навчаться правильно бачити та передавати пропорції в малюнку та отримають знання з лінійної та повітряної перспективи. Наступним етапом у розвитку вашої дитини в малюванні буде вивчення малюнка натюрморту з геометричних тіл з подальшою побудовою тривимірного середовища (повітряна перспектива). Постановка натюрморту з двох-трьох побутових предметів і нескладним драпіруванням дасть можливість дитині (8 років і вище) навчитися будувати та відображати пластичні особливості побудови драпірування.

Вміння бачити велике і мале, аналітично розбирати співвідношення з тональних плям у натюрморті дозволяють вашим дітям виробити аналітичні здібності з усвідомленого формування композиції з предметів, що зображаються. Дуже важливо для дитини отримати технічні засоби в малюванні для вільної самореалізації малюнку, живопису та композиції. Наші індивідуальні авторські програми будуються з урахуванням бажань та мотивації ваших дітей.

Правильно захопити та мотивувати учня для освоєння академічних законів у малюнку та живопису це основне завдання педагога при вихованні майбутнього художника-дизайнера, архітектора, живописця тощо. Студія-школа малюнку та живопису у м. Дніпрі запрошує дітей 8 років та вище до вивчення авторського курсу програм з академічного малювання з нуля. Ми навчимо вашу дитину малювати олівцями та фарбами. Навчання відбувається в обладнаній професійній майстерні.

100% стаття. Зареєстрований юридичний код авторської статті активовано 12.10.2017/20:32 Стаття зареєстрована у пошукових системах Google та Bing.

Заборонено використання тексту! Будь-яке відтворення, поширення, републікація, переробка, переклад твору, будь-які видозміни, включення як складових до інших творів та інші методи, передбачені Законом України і РФ " про авторське право ЗАБОРОНЕНО. 


Просмотров: 1326 

© akadem-risunok.in.ua