Якщо ви хочете стати художником, дизайнером, архітектором

04.09.2024

Якщо ви хочете стати художником, дизайнером, архітектором

 

Ви хочете стати художником, дизайнером, архітектором тощо. Вам потрібні професійні академічні знання та вміння в роботі над зображенням персонажа, ігрової сцени чи композиції.

Ізостудія у м. Дніпрі (Дніпропетровську) навчить вас образотворчому мистецтву та надасть можливість у подальшому професійно використовувати навички та вміння у професійному зростанні та самореалізації.

Наша ізостудія дає змогу отримати глибокі та системні знання у галузі професійної підготовки дизайнера, архітектора, художника тощо. Авторські курси, що формуються індивідуально для кожного учня, дають можливість за короткий проміжок часу навчити малюванню того, хто навчається з нуля.

У процесі навчання академічному малюнку, живопису, сценічній та абстрактній композиції наші учні здобувають структурні глибокі знання з перерахованих вище предметів. Вивчаючи малювання в студії студії, наші студійці напрацьовують і отримують практичні навички та розвивають свої творчі здібності, які дають їм можливість змінити їхній світ у сприйнятті навколишнього середовища.

Вивчаючи малюнок, живопис та композицію у м. Дніпрі (Дніпропетровську) наші учні працюють з натурою та отримують ємний ілюстративний матеріал, який формує вміння поетапно вести ті роботи, якими вони займаються в академічному малюнку та живописі. Вивчаючи малювання наші студійці знайомляться зі світовою спадщиною світових майстрів, навчаються розуміти принципи та закономірності побудови того чи іншого твору, вивчають лінійну та повітряну перспективу, пластичну анатомію, кольорознавство, класичну та абстрактну композицію.

Вивчаючи малюнок та живопис у нашій художній студії, ви розвинете в собі здатність бачити красу навколишнього світу та створювати умовні та об`єктивні образи, керуючись технічними завданнями. Знаючи та вміючи відчувати пропорції, розуміти формоутворення та створювати колірні та просторові композиції дають вам комплексні, поглиблені знання щодо подальшого розвитку ваших професійних навичок. Наша школа малювання базується на вивченні академічних законів та розвиває у вас бажання, цілеспрямованість та працьовитість у досягненні та отриманні результату.

Ми розвинемо в наших учнях дисципліну та побудуємо конструктивне мислення та систему ведення робіт в академічному малюнку, живописі, класичній та абстрактній композиції. Всі використовувані вправи та методики спрямовані на розвиток вашого творчого та професійного зростання у малюванні.

Якщо ви хочете навчитися малювати, бачити прекрасне і незвичайне в навколишньому світі, приходьте та освоюйте академічну систему навчання. Наша художня школа використовує систематизовані методики навчання, що базуються на поглибленому вивченні реалістичних форм та законів. Ми навчимо і виховаємо у учнів зорове сприйняття, розуміння конструкції, формоутворення та розвиємо вміння будувати повітряне середовище у малюнку, живопису та композиції.

100% Авторський текст. Реєстраційний юридичний код статті створено та зареєстровано у пошукових системах Google та Bing 04.09.2017/20:01

Забороняється! Будь-яке відтворення, републікація, поширення, переробка, переклад твору, включення як складових частин у інші твори та інші методи, передбачені Законом України про авторське право. 


Просмотров: 1099 

© akadem-risunok.in.ua