Наша студія №1, лідер за кількістю підготовлених учнів, які надійшли до Європи.

17.08.2024

Наша студія №1, лідер за кількістю підготовлених учнів, які надійшли до Європи.

 

 

Академічна студія малюнка, живопису та композиції Юрія Івашини проводить набір з підготовки до вступу до ВНЗ України, СНД та Європи. Наша студія №1, лідер за кількістю підготовлених учнів, які надійшли до Європи. Навчаємо дорослих та дітей, даємо професійні та конкурентні знання. Успішна онлайн-школа з підготовки до вступу учнів у галузі малюнку, живопису та композиції.

 

 

Стати художником, дизайнером чи архітектором – важко. Художньо-творча діяльність вимагає повністю віддати себе у вивченні мистецтва. Учень повинен не перестаючи працювати. Йдучи вулицею, проїжджаючи трамваєм, розмовляючи з людьми, потрібно уважно спостерігати навколишній предметний світ. Розробляючи композицію, ми завжди звертаємось до інформаційного запасу накопичених спостережень та вражень. Завдання учня навчитися бачити пропорційні та тональні відносини та вивчати композицію та живопис. Композиція в образотворчому мистецтві – це вінець творчості.

 

Глибина та якість виконаної роботи допомагають художнику за допомогою формування сюжету картини розкрити ідею та задум свого твору. Творча діяльність художника безмежна та різноманітна. Наскільки вийшла картина, може судити кожна людина в міру своїх культурних цінностей, а ось хороша чи погана композиція виконаного твору можуть сказати тільки знаючі фахівці та тонкі знавці в галузі художнього спрямування.

 

http://www.art-dan.in.ua/ru/products/akademicheskii-risunok-natyurmorta-r14.html

 

Працюючи над абстрактною чи тематичною композицією картини ми завжди намагаємося передати уявний чи реальний світ за допомогою найрізноманітніших стилістичних рішень. Коли ми починаємо роботу над композицією, ми абстрактно та узагальнено вибудовуємо об`єктивні та суб`єктивні формоутворення та створюємо конструкції (основу), яку можна заповнити найрізноманітнішими темами.

 

 

Композиція, як було зазначено, поняття складне і різнопланове. Це вміння розподілити свій образотворчий художній матеріал на картинній площині.
Використовуючи різні композиційні рішення, ми намагаємося знайти стилістичні форми, розкрити зміст і виразність головної ідеї композиції.

 

http://www.art-dan.in.ua/ru/products/primeri-graficheskih-rabot-izostudii-r26.html

 

Академічна школа малювання Юрія Івашини за допомогою гнучких методик та оригінальних програм формує у наших учнів професійне мислення в галузі розуміння академічного малюнка, композиції та живопису. Грамотно виконуючи навчальні роботи, наші учні успішно готують професійне портфоліо та з високими балами вступають до ВНЗ України та Європи.

 

 

Наша школа малювання дає поглиблені знання. Ми вчимо обдумано, з розумінням передавати емоційно-психологічні та технічні характеристики зображуваних моделей та композиційних рішень. Наші учні, починаючи працювати, формують усвідомлені дії при проведенні тих чи інших робіт згідно з регламентом академічних законів.

 

 

 

Ми вчимо усвідомлено вибудовувати головні та другорядні плями, структури та яскравими кольорами об`єднувати великі композиційні простори в єдине ціле. Композиційне знання вимагає від наших учнів усвідомленого застосування цих інструментів. І розвиває у них здатність об`ємно-просторового мислення та вміння. При наданні портфоліо до європейських ВНЗ дуже важливо показати креативне та оригінальне мислення вашої дитини. Традиції та досягнення наших учнів під час вступу до вищих навчальних закладів України та Європи показують правильність та оригінальність, і дають можливість за короткий проміжок часу здобути максимальний творчий результат.

 

 

 

 

 

Заняття відбуваються у центрі міста Дніпро.
Дніпропетровськ, пр-т К. Маркса (р-н Озерки, детальна інформація в контактах на сайті) Індивідуальний графік роботи. Телефонуйте, пишіть! Попередній запис обов`язковий!

 

e-mail: iva1963@gmail.com

Сайт студії:

http://www.iva.in.ua

http://www.art-dan.in.ua/ru/products/akademicheskii-risunok-gipsovih-skulptur-r6.html

 

 

100% стаття. Зареєстрований юридичний код авторської статті активовано 17.08.2022/16:45/ antiplagiat/589dfa5ca86dgw521"><img shdrc="https:// Стаття зареєстрована в пошукових системах Google, Яндекс і Bing. Заборонено будь-яке використання тексту! Будь-яке відтворення, поширення, републікація, переробка, переклад твору, будь-які видозміни, включення як складових частин в інші твори та інші способи, передбачені Законом України та РФ про авторське право ЗАБОРОНЕНО.

 

 


Просмотров: 186 

© akadem-risunok.in.ua