Навчаємо якісно дорослих та дітей, даємо професійні та конкурентні знання. Успішна онлайн-школа Юрія

20.08.2024

Навчаємо якісно дорослих та дітей, даємо професійні та конкурентні знання. Успішна онлайн-школа Юрія

 

Навчаємо якісно дорослих та дітей, даємо професійні та конкурентні знання. Успішна онлайн-школа Юрія Івашина з підготовки до вступу учнів у галузі малюнка, живопису та композиції.

Підготовляючи учня до вивчення академічної грамоти з малюнку, композиції та живопису, я враховую специфіку обраного професійного творчого спрямування. Робота художника-дизайнера вимагає виразно та лаконічно у цілісній формі донести до свого споживача головний задум графічного твору.

Дизайнер повинен правильно і вміло створювати композиційні професійні рішення, в яких розкривається суть рекламованого матеріалу. Коли ми говоримо про цілісне дизайнерське рішення, то маємо на увазі вміле узагальнення графічних конструкцій, які повинні відображати максимально задум розкривається теми. Школа малювання Юрія Івашина надає великого значення композиційному вихованню своїх учнів.При вивченні композиції ви навчитеся компонувати графічний малюнок, що зображається, заданий фізичний формат картинної площини. Приступаючи до композиції треба звернути свою увагу як розміщений об`єкт, як більш виразно його побудувати у форматі аркуша по вертикалі, по горизонталі або ближче до квадрата або кругу.Компонування художнього твору обирається художником, дизайнером, архітектором тощо. з урахуванням поставленого мистецько-творчого завдання. Спочатку, зображуючи композицію, потрібно визначити головну смислову конструкцію, а потім насичувати її смисловими зображеннями (фото, малюнки). Працюючи над композицією ми можемо довільно рухати візуальні картинки та підганяти їх за змістом, текстурою, психологічним конфліктом.Дуже важливо, щоб ваше композиційне рішення мало візуальний центр та грамотно організовану периферійну частину. Тоді глядач сприйматиме вашу роботу диференційовано, від головного до другорядного. Працюючи над жанровою та абстрактною композицією, ми вивчимо що таке симетрія, асиметрія, статика, динаміка, закон деформації та трансформації. Вивчимо як працює відкрита та закрита композиція, як організовувати площинну, об`ємно-фронтальну та просторову композицію.Вивчаючи в академічній школі Юрія Івашини академічну композицію, ви навчитеся приймати рішення, якою може бути ваша композиція, статичною чи динамічною, симетричною чи асиметричною, побудованою по горизонталі або по вертикалі, вписаною у коло чи трикутник чи побудованою по діагоналі.Композиція вибудовується відповідно до смислового призначення. Виходячи з ідеї, ми вибираємо засоби композиційного характеру, які максимально повинні розкрити ваш задум. Онлайн школа Юрія Івашини пропонує спеціалізовані програми з вивчення академічного малюнка та композиції для тату майстрів, дизайнерів, художників та учнів, які вступатимуть до ВНЗ СНД та Європи. Наша школа №1 у якісній підготовці учнів до вступу до ВНЗ Європи. Телефонуйте, записуйтесь та отримуйте якісні знання.Заняття відбуваються у центрі міста Дніпро.
Дніпропетровськ, пр-т К. Маркса (р-н Озерки, детальна інформація в контактах на сайті) Індивідуальний графік роботи. Телефонуйте, пишіть! Попередній запис обов`язковий!


 

 

e-mail: iva1963@gmail.com

 

Сайт студії:

 

 

http://www.iva.in.ua

 

 

 

http://www.art-dan.in.ua/ru/products/akademicheskii-risunok-gipsovih-skulptur-r6.html

 100% стаття. Зареєстрований юридичний код авторської статті активовано 19.08.2022/13:06/ antiplagiat/80968dfa8ca86dgw000"><img shdrc="https:// Стаття зареєстрована в пошукових системах Google, Яндекс і Bing. Заборонено будь-яке використання тексту! Будь-яке відтворення, поширення, републікація, переробка, переклад твору, будь-які видозміни, включення як складових частин в інші твори та інші способи, передбачені Законом України та РФ про авторське право ЗАБОРОНЕНО.


 


Просмотров: 240 

© akadem-risunok.in.ua