Уроки малювання. Підготовка до вступу до ВНЗ Європи. Школа №1 з підготовки учнів в Україні.

16.08.2022

Уроки малювання. Підготовка до вступу до ВНЗ Європи. Школа №1 з підготовки учнів в Україні.

 

Академічна студія Юрія Івашини проводить набір учнів для підготовки до вступу до ВНЗ України, СНД та Європи. Наша студія є лідером за кількістю підготовлених учнів, які надійшли до Європи. Навчаємо дорослих та дітей. Успішна онлайн-школа з підготовки малюнку, живопису та композиції.

Наші учні, що надійшли до мистецьких академій, університетів та коледжів в Україні та Європі  

http://www.akadem-risunok.in.ua/articles/nashi-ucheniki-postupivshie-v-hudozhestvennie-akademii-universiteti-i-kolledzhi-v-ukraine-i-evrope-t7.html

 

Вміння вільно віртуозно малювати розкриває нескінченні можливості для дизайнера, художника, архітектора тощо. Фахівець, який погано знає образотворчу грамоту, матиме великі складності у своїй професійній художньо-творчій роботі.

Правильно виховати та відточити віртуозність у володінні технічними засобами дає можливість фахівцеві професійні переваги перед його конкурентами. Вміння вільно малювати та створювати свої креативні ідеї дає можливість художнику-дизайнеру ефективно вирішувати виробничі завдання при виконанні своєї роботи.

 

Навичка правильно і майстерно виконувати свою роботу - залежить від постановки вашого окоміра, руки і відточування вміння вільно малювати. Учню важливо навчитися правильному навичці тримати олівець, штрихувати тоном, бачити та відображати прямолінійні та криволінійні фізичні площини. За виконання академічного малюнка дуже важливо виробити правильну моторику руки. Рухи мають бути м`якими, ритмічними, без напруги. При нанесенні штрихування треба м`яко і ритмічно передавати тональні відносини від світлого до темного і навпаки.

 

Тримати олівець потрібно впевнено, але без напруги. При витягнутій руці зручно наносити зображення штрихів і тональних відносин. Площина на якій ви малюєте, повинна знаходитися по відношенню до того, хто малює під прямим кутом. Регулювати нахил планшета дозволяє мольберт. Спину під час роботи над академічним малюнком потрібно тримати прямо з фіксованою поставою. Від уміння працювати рукою, наносити штрих, м`яко і тонко тонально передавати нюанси повітряної перспективи дає правильно поставлена ​​рука учня, що малює.

 

Здатність вільно малювати академічні малюнки, скетчі, ілюстрації дає можливість простого олівця з графітним стрижнем. Графітні олівці випускаються різної товщини та твердості. Олівець із тонкими змінними стрижнями дозволяють більш точно відображати нюанси та характерні особливості конструктивної побудови. Гостро заточений олівець дозволяє передавати дрібні конструктивні особливості форми і відображати більш точно характер натури, що зображається. У процесі малювання графітним олівцем його потрібно тримати під певним кутом до поверхні картинної площини.

 

Дуже важливо навчитися впевнено та правильно наносити на аркуш паперу лінії. Тому в процесі навчання в нашій академічній школі малювання ми навчимо вас впевнено наносити лінії від руки в найрізноманітніших інтерпретаціях. Довгі лінії ми проводимо енергійним рухом. Лінія має бути напруженою як струна. Спочатку і на завершення ми фіксуємо натисканням олівця конструктивну точку. Відпрацьовуючи постановку руки в умінні тримати олівець, ми виховуємо важливий елемент техніки проведення прямолінійних та криволінійних відрізків, які розширюють діапазон художньо-творчих можливостей наших учнів.

 

Заняття відбуваються у центрі міста Дніпро.


Дніпропетровськ, пр-т К. Маркса (р-н Озерки, детальна інформація в контактах на сайті) Індивідуальний графік роботи. Телефонуйте, пишіть! Попередній запис обов`язковий!

e-mail: iva1963@gmail.com

Сайт ізостудії: http://www.iva.in.ua


100% стаття. Зареєстрований юридичний код авторської статті активовано 16.08.2022/21:34/ antiplagiat/59dfa5ca86gw669"><img shdrc="https:// Стаття зареєстрована у пошукових системах Google, Яндекс та Bing.

Заборонено використання тексту! Будь-яке відтворення, поширення, републікація, переробка, переклад твору, будь-які видозміни, включення як складових до інших творів та інші методи, передбачені Законом України і РФ " про авторське право ЗАБОРОНЕНО.

 

 

 

 

 

 

 


Просмотров: 63 

© akadem-risunok.in.ua