Про студію

Про студію академічного малюнка та живопису у Дніпропетровську

Студія академічного малюнка та живопису Дніпропетровська – унікальний освітньо-мистецький центр розвитку навичок у малюванні – живопис, графіка, малюнок композиція, дизайн. Кілька років студія академічного малюнка та живопису проводить навчання малюванню дорослих та дітей у Дніпропетровську.

 


 

Художня студія малювання та живопису працює за чотирма основними принципами, які сприяють розвитку образотворчих навичок у дітей та дорослих на уроках з малювання:

 • Заняття з малювання, живопису, графічного дизайну, композиції проходять виключно в малих групах – від 2 до 5 осіб.
 • Школа живопису та малюнка навчає малюванню дорослих та дітей за авторською методикою активного малювання, що прискорює процес освоєння практичних навичок.
 • Заняття з малювання та програма навчання живопису та малюнка адаптовані під кожного учня індивідуально залежно від його рівня, цілей у навчанні живопису, композиції та малюванні.
 • Розклад уроків з малюнку та живопису, а також проведення майстер-класів з живопису та малюнка обговорюється індивідуально з урахуванням ваших побажань.

Слід зазначити, важливість важливих основних чинників у роботі нашої художньої майстерні, яка навчає як дітей, і дорослих. Одним словом, нашими учнями можуть стати всі бажаючі!

Студія академічного малюнка та живопису пропонує курси з малювання та живопису за такими напрямками:

 • курс для абітурієнтів, які вступають до художнього коледжу або ВНЗ України та Європи
 • експрес - курс для підготовки вступу до художніх закладів України, СНД та Європи
 • уроки малювання для дорослих Дніпропетровськ
 • курс навчання академічному малюванню та живопису для початківців
 • уроки малюнка та живопису для дітей у Дніпропетровську
 • майстер-клас з живопису
 • майстер-клас малювання у Дніпропетровську
 • уроки олівцевого малюнка
 • уроки академічного живопису у школі Дніпропетровська.

У програму навчання Студії академічного малюнка та живопису входять: малюнок натюрморту, малювання гіпсових моделей, малюнок голови людини, малюнок фігури людини, живопис пейзажу, живопис натюрморту, живопис копії картин, портретний живопис, акварельні роботи, мальовничі роботи гуашшю. Важливо: ми не пропонуємо теоретичні заняття, ми вчимо малювати лише на практиці, лише у роботі над творчим завданням учень зростає та розвивається.

Студія академічного малюнка та живопису у Дніпропетровську навчає різним мальовничим технікам: акварель, гуаш, олія, пастель, темпера, туш.

Акварельні уроки у Дніпропетровську

Акварельний живопис здається простим на перший погляд, але це далеко не так. Робота з акварельними фарбами вимагає дисциплінованості, уважності та постійного роздуму над роботою на уроці з живопису. Різноманітність фарб акварелі дозволяє створювати різноманітні пейзажі, натюрморти та навіть працювати над портретом. Якщо в академічній студії малюнку та живопису ви навчитеся працювати з аквареллю, значить, ви зможете освоїти без праці й інші мальовничі техніки.

Робота з гуашшю

Гуаш часто називають непрозорою аквареллю. Найціннішою властивістю гуаші є хороша здатність фарби, що криє. На уроках малювання та живопису у художній школі Дніпропетровська ви набудете додаткових навичок та вмінь, необхідних для роботи з гуашшю. Наприклад, гуаш видозмінює відтінок при висиханні, і якщо ви нанесете фарбу повторно, то зможете розмити зображення, яке вже було. Але відразу скажу, що важливо бути уважним – надто товстий шар фарб може зрештою обсипатися та потріскатися.

Масляний живопис та майстер-класи

Найемоційніша, найрізноманітніша, широко застосовувана і гаряче улюблена серед художників техніка в живописі. Це техніка в живописі, яка найбільше здатна розкрити задум художника – психологічну, емоційну, яка здатна створити реалістичне зображення. Завдяки палітрі олійних фарб та їх можливостям художник здатний створювати імітацію простору та обсягу. На уроках з олійного живопису Ви навчитеся прийомам та нюансам роботи з олійними фарбами, вивчіть різноманітність кольорової гами та навчитеся передавати свої почуття за допомогою олійних фарб.

Пастель

Здається, що пастель найбільше підходить для дитячої розваги. Це помилка. За допомогою пастелі можна створити не лише дитячі нехитрі малюнки. Під керівництвом досвідченого викладача, на майстер-класі з роботи з пастеллю у студії академічного малюнка та живопису ви зможете створити унікальну авторську роботу у жанрі портрета чи пейзажу. Ви навчитеся працювати з пастеллю у Дніпропетровську, зрозумієте принципи її використання, і ми відкриємо вам деякі секрети – як зробити шедевр за допомогою пастели.

Туш та гелева ручка – важливі художні інструменти

За допомогою туші або гелевої ручки ви створите унікальний графічний шедевр на уроках графіки та малювання в Дніпропетровську. Графіка – нині модний та затребуваний напрямок. Крім цього, графіка розвиває в учні позитивні якості, необхідні для роботи з іншими техніками. Графічний малюнок – корисне захоплення, яке допоможе вам робити якісні роботи, та принесе тренування корисних навичок на уроках малюнку та графіки.

Чекаємо на Вас у нашій студії академічного малюнка та живопису. Ми на

 

e-mail: akademrisunok@gmail.com

 

TEXT.RU - 100.00% авторська унікальність тексту 

Будь-яке використання тексту ЗАБОРОНЕНО! 

Під використанням матеріалів розуміється будь-яке відтворення, републікація, поширення, переробка, переклад твору, включення як складових частин до інших творів та інших способів, передбачених Законом України "Про авторське право та суміжні права".

Код юридичної реєстрації статті від 11-01-2016/22:20

 

© akadem-risunok.in.ua