Композиція

Композиція у Дніпрі. Уроки з малювання, живопису та композиції у Дніпрі. Малювання у Дніпрі

Навчання композиції на уроках у студії академічного малюнка та живопису. Можна сміливо сказати, що композиція – це художня грамотність та ввічливість. Неписьменного художника видно відразу, він порушує закони композиції, цим спотворюючи ідеальне, природне становище предметів у просторі, порушуючи цілісність композиції.

 

Композиційні знання важливі для художника, тому що він прагне, або повинен прагнути найбільш точно, правдиво передати ідею твору, яка, як мозаїка, складається з дрібних деталей. Напевно, глядач не розуміє, що та чи інша робота у малюнку чи живописі надовго врізається в нашу пам`ять частково завдяки чіткій композиційній побудові. 

Це як шкільний підручник чи якась методика. Якщо вона буде розмита, незрозуміла, неструктурна, навряд чи навіть найдбайливіший учень досягне успіху в освоєнні цієї дисципліни. Так і в зображенні предметів у просторі: лише чітко організована цілісна система здатна допомогти передати навіть найскладнішу і найглибшу ідею майстра.

Знання композиції допомагають художнику об`єднати частини, деталі в цілу єдність, тим самим змусивши картину жити, бути живою, цілісною. Таким чином, знання та закони композиції допомагають нам сплести воєдино зміст твору, його характер та його призначення.

Важливо пам`ятати, що створювати картину чи малюнок потрібно з композиційного задуму, потрібно написати цю композицію. Композиційний початок подібний до фундаменту будинку, який стане основою всієї будівлі. Не дарма, іноді словом композиція називають закінчену роботу художника, яка настільки гармонійна, що об`єднує малюнок, сюжет та ідею твору.

Всім відомо, що справжня творчість і велика майстерність можлива лише на підставі точних будівель та умінь, якими точно володіли великі художники та скульптори. Тому в нашій Дніпровській школі малювання ми прагнемо давати точні знання та навички щодо композиції.

На уроках з композиції у студії академічного малюнка та живопису ви опануєте секрети композиції, які століттями допомагають створювати незабутні світові шедеври.

  • Знання про композицію пронизані всі курси та уроки школи малювання в Дніпрі. І на першому етапі будь-якого напряму – чи то малюнок чи живопис, ми показуємо учневі на практиці, що є композиція. Що таке композиція? Розповідаємо про підпорядковані форми композиції - точка, лінія, пляма; фактура, площина, рельєф, об`єм;
  • На уроці малювання учень повинен освоїти основні характеристики композиції, яких потрібно дотримуватися: цілісність форми, композиційна рівновага, єдність характеру форми, симетрія, асиметрія, динаміка, статика;
  • У процесі навчання композиції учень починає розуміти кошти, з допомогою яких досягається цілісність художнього образу. Ми вивчаємо на курсах композиції у Дніпрі пропорції, масштаб, контраст, нюанс, ритм, форми та колір. Корисно детальніше дізнатися про графічні мови форми, вивчити різноманітність форм у навколишньому світі.

Уроки з композиції у Дніпропетровську будуть корисні дизайнерам, художникам, архітекторам, фотографам. Ці знання є фундаментальними для будь-якої творчої діяльності. 

Контакты студии академического рисунка и живописи в Днепре


e-mail: akademrisunok@gmail.com

 

TEXT.RU - 100.00% авторська унікальність тексту 

Будь-яке використання тексту ЗАБОРОНЕНО! 

Під використанням матеріалів розуміється будь-яке відтворення, републікація, поширення, переробка, переклад твору, включення як складових частин до інших творів та інших способів, передбачених Законом України "Про авторське право та суміжні права".

Код юридичної реєстрації статті від 11-01-2016/22:20

 

© akadem-risunok.in.ua