Дизайн

ДИЗАЙН у Дніпрі. Навчання дизайну у Дніпрі. Уроки дизайну он-лайн

Навчання дизайну є спеціальним курсом, що включає всі основні практичні знання і навички в малюнку, живопису, композиції. Адже якщо задуматися, дизайн – це синергія всіх цих знань та умінь, акумульована на створення не художнього твору, а певного дизайнерського продукту (дизайн візитки, буклет, створення та дизайн листівок та ін.).

Таким чином, потрібно розуміти, що крім дизайнерських технічних тонкощів курс з дизайну, який викладається в студії академічного малюнка та живопису в Дніпрі, містить ще й додаткові практичні завдання, які дадуть вам фундаментальні навички в техніці малюнка в цілому. 

Навчання дизайну відбувається виключно індивідуально. Програма навчання дизайну передбачає теоретичну і практичну частини, які постійно перетинаються на уроці з дизайну. Уроки з дизайну проходять за допомогою Skype, Інтернету або іншої програми. Програма передбачає, що в процесі занять з дизайну ви освоїте низку спеціальних графічних програм, які сьогодні актуальні у сфері дизайну.

Заняття з дизайну проводить кваліфікований спеціаліст, художник-дизайнер із 30-річним стажем у сфері дизайну, графіки та малювання.

Додаткові практичні теми, які включені до програми навчання дизайну:

ВСЕ ПРО КОМПОЗИЦІЮ

Композиція:

 • Крапка. Лінія. Пляма. Підпорядкування форми.
 • Фактура
 • Площина
 • Рельєф
 • Об `єм
 • Простір

Властивості композиції:

 • Цілісність форми
 • Композиційна рівновага
 • Єдність характеру форми
 • Симетрія. Асиметрія
 • Статика. Динаміка

Засоби композиції:

 • Пропорції
 • Масштаб
 • Контраст
 • Нюанс
 • Ритм
 • Форма та колір
 • Колірний образ форми
 • Вивчення форм у природі
 • Графічна мова форми
 • Точка та пляма як засоби формування композиції

АВТОРСЬКИЙ ПРАКТИЧНИЙ КУРС З НАВЧАННЯ КОМП`ЮТОРНОЇ ГРАФІКИ

Тема №1. Розробка візитки 50 х 90 мм.
Розробка візитки. Правила оформлення візитки. Робота з текстом. Робота з растровим зображенням у візитівці. Підготовка растрових зображень для візитки. Складання та підготовка візитки до друку в друкарні.

Тема №2. Розробка листівки А-4.
Розробка листівки А-4. Правила оформлення листівки. Робота з текстом. Робота з растровим зображенням у листівці. Підготовка растрових зображень для листівки. Складання та підготовка листівки до друку в друкарні.

Тема №3. Розробка буклету А-4 (два фальці).
Розробка буклету А-4. Правила оформлення буклету. Робота з текстом. Робота з растровим зображенням у буклеті. Підготовка растрових зображень до буклету. Складання та підготовка буклету до друку в друкарні.

Тема №4. Розробка листівки А-5 (розв. А-4, один фальц).
Розробка листівки А-5. Особливості розробки листівок. Робота з текстом. Робота з растровим зображенням у листівці. Підготовка векторних та растрових зображень для листівки. Підготовка шару до вибіркового нанесення УФ лаку або тиснення. Складання та підготовка листівки до друку в друкарні.

Тема №5. Розробка P.O.S матеріалів.
Розробка P.O.S матеріалів. Особливості розробки P.O.S матеріалів. Робота з текстом. Робота із растровим зображенням. Підготовка векторних та растрових зображень. Формування макета з урахуванням висікання. Підготовка шару до вибіркового нанесення УФ лаку або тиснення. Складання та підготовка P.O.S матеріалів до друку в друкарні.

Тема №6. Розробка етикетки.
Розробка етикетки. Особливості розробки етикетки. Робота з текстом. Робота із растровим зображенням. Підготовка векторних та растрових зображень. Формування макета з урахуванням висікання. Підготовка шару до вибіркового нанесення УФ лаку або тиснення. Використання Pantone. Складання та підготовка етикетки до друку в друкарні.

Тема №7. Розробка інформаційного плакату А-2.
Розробка плаката А-2. Особливості розробки інформаційного плаката Робота з текстом. Підготовка растрових зображень до плаката. Складання та підготовка плаката А-2 до друку в друкарні.

Тема №8. Розробка іміджевого плаката А-2.
Розробка плаката А-2. Особливості розробки іміджевого плаката. Робота з текстом. Підготовка растрових зображень до плаката. Складання та підготовка плаката А-2 до друку в друкарні.

Тема №9. Розробка BIGBOARD (6x3 метри).
Розробка BIGBOARD (6x3 метри). Розробка BIGBOARD (6x3 метри). Підготовка растрових зображень BIGBOARD. Складання та підготовка BIGBOARD (6x3 метри) до друку в друкарні.

Тема №10. Розробка логотипу. Створення логотипу. Ескізна розробка чорнових варіантів логотипу. Робота зі шрифтами. Відпрацювання логотипу за кольоровими характеристиками. Остаточне складання логотипу та підготовка до передачі його "Замовнику" у різних колірних форматах.

Тема №11. Розробка фірмового стилю. Розробка логотипу. Розробка фірмових бланків. Розробка візиток, конвертів, листівок і т.д. Правила оформлення фірмового стилю

Тема № 12. Корекція кольору зображення у Фотошопі. Розробка логотипу. Розробка фірмових бланків. Розробка візиток, конвертів, листівок і т.д. Правила оформлення фірмового стилю

Тема № 13. Розробка банера у Фотошопі. Розробка банера. Розмітка. Робота із шарами. Підготовка та перегін банера у GIF формат.

Тема № 14. Розробка банера, розтяжки, лайтбоксу та ін. Розробка банера. Розмітка. Робота із шарами. Підготовка банер до друку. 

Тема № 15. Підготовка зображень для шовкотрафаретного друку. Підготовка зображень для шовкотрафаретного друку: 

- pantone кольору

- візитки, бланки, УФ лакування

- футболки

- сумки, ручки та ін. 

КУРС НАВЧАННЯ «COREL DRAW»

Тема № 1. Введення у комп`ютерну графіку.
Основи роботи із програмою. Застосування комп`ютерної графіки. Графічні редактори. Векторна та растрова графіка. Програма CorelDraw: склад, особливості, використання у поліграфії та Internet. Налаштування програмного інтерфейсу. Способи створення графічного зображення у CorelDraw. Графічні примітиви. Виділення та перетворення об`єктів. Практична робота 1. Створення графічних примітивів.

Тема №2. Навички роботи з об`єктами.
- Перегляд: масштаб, режими;
- Об`єкти: копіювання, порядок розміщення, групування, з`єднання;
- Операції (логічні) з об`єктами.

Тема №3. Редагування геометричної форми об`єктів.
- графічні примітиви, вільно редаговані об`єкти;
- Редагування форми, зміна геометрії;
- інструмент-ніж: поділ об`єктів;
- інструмент-гумка: видалення частини об`єкта.

Тема № 4. Створення та редагування контурів.
- об`єкти довільної форми, криві Безьє;
- робота з контурами, їх налаштування та редагування.

Тема №5. Робота з кольором.

- моделі кольору: прості та складові кольори;
- фарбування об`єктів, прозорість.

Тема №6. Засоби підвищеної точності.
Лінійки. Сітки. Напрямні. Точні перетворення об`єктів. Вирівнювання та розподіл об`єктів.

Тема №7. Оформлення тексту.
Види тексту: простий та фігурний текст. Фігурний текст. Створення, редагування, форматування, призначення. Розміщення тексту вздовж кривої. Редагування геометричної форми тексту. Простий текст. Створення, редагування, форматування, призначення. Навички роботи із текстовими блоками. Практична робота 8. Створення печаток. Дизайн тексту.

Тема № 8. Планування та створення макета.
Налаштування документа. Планування макету. Створення макету. Практична робота 9. Створення рекламного блоку. Розробка упаковки.

Тема №9. Робота з растровими зображеннями. Імпорт растрових зображень. Редагування растрових зображень. Фігурне обрізання. Трасування растрових зображень. Формати векторних та растрових зображень. Практична робота 9. Створення листівки. 

Тема №10. Використання спецефектів. Додавання перспективи. Створення тіні. Застосування огинаючої. Деформація форми об`єкта. Застосування об`єкта-лінзи. Оконтурювання об`єктів. Ефект перетікання об`єктів. Надання об`єму об`єктам. 

Тема №11. Друк документа. Підсумкова робота. Планування та створення макета за допомогою всіх елементів CorelDraw. Підготовка макету до друку. Налаштування параметрів друку. Режим кольороподілу. Підсумкова робота. Розробка упаковки, фірмового стилю, обкладинки, рекламного блоку (на вибір слухача).

КУРС НАВЧАННЯ «ADOBE PHOTOSHOP»

Тема №1. Вступ.
- зображення: види та формати, растрові зображення, їх параметри;
- Налаштування;
- палітри;
- зображення: відкриття та закриття, розміри, інтерполяція, розмір, обрізка.

Тема №2. Техніка виділення областей зображення.
- інструменти, керування ними;
- прийоми: доповнення, віднімання, перетин, виділення областей складної форми.
- масштабування, поворот, спотворення;
- Зміна яскравості, контрасту;
- Лінійка, сітка, напрямні.

Тема № 3. Робота із шарами багатошарового зображення.
- шар: створення, параметри, керування (палітра Layers);
- Багатошарові зображення: відмінності, особливості;
- зв`язування, трансформація;
- Колаж;
- шари у наборах Layer Set;
- Шари текстові;
- Спецефекти: тіні, ореол, імітація рельєфу, обведення контуру;
- злиття.

Тема №4. Техніка малювання.
- вільне малювання;
- інструменти: пензлі, аерограф, олівець, гумка;
- колір пензля, колірні моделі;
- Pantone-бібліотеки;
- пензлі: форми, бібліотеки кистей, новий пензель, параметри (непрозорість, режими накладання);
- графічний планшет;
- області забарвлення;
- градієнтні переходи;
- Фільтри для імітації різних технік.

Тема №5. Техніка ретушування.
- "штамп": чищення та відновлення деталей зображення;
- Інструмент "history brush";
- Корекція зображення;
- Фільтри для розмиття, збільшення різкості, імітації світлових ефектів.

Тема №6. Виконання складного монтажу.
Загальні відомості про канали. Види каналів. Створення та збереження альфа-каналів. Використання маски шару для якісного монтажу. Створення контуру відсування за допомогою інструмента Path (контур) та його використання у видавничих системах. Основні операції корекції зображення. Використання коригувальних шарів для корекції, що не руйнує.

Тема №7. Сканування та корекція зображення.
Прийоми сканування. Вибір параметрів. Поняття роздільної здатності та лінеатури растру. Особливості сканування прозорих та непрозорих матеріалів. Причини появи муару. Боротьба з муаром. Вибір параметрів корекції з використанням зображення. Особливості корекції для поліграфії та Інтернет. Використання фільтрів для стилізації зображення. Перетворення кольорових моделей. Виконання кольороподілу. Збереження файлу. Формати графічних файлів. 

КУРС НАВЧАННЯ «ADOBE ILLUSTRATOR»

Тема №1. Вступ.
Загальні поняття комп`ютерного дизайну. Особливості застосування у поліграфії. Застосування комп`ютерної графіки, графічних редакторів. Векторна та растрова графіка. Колірні моделі: RGB CMYK. Програма Adobe Illustrator: склад, особливості, використання у поліграфії та Internet. Робоча сфера програми. Практика: виконання вправ + д/з Розробка фірмового стилю.

Тема №2. Особливості інтерфейсу Adobe Illustrator, перетворення об`єктів.
Панель інструментів TOOL Робота з палітрами, палітра NAVIGATOR. Способи створення об`єктів, виділення та перетворення. Масштабування об`єктів. Обертання, спотворення, зсув, дзеркальне відображення. Практика створення форм, робота з об`єктами.

Тема №3. Інструменти вільного малювання.
Робота із кривими. Криві Без`ї. Створення контурів за допомогою інструментів Олівець, Перо. Введення тексту в документ, вибірка властивостей. Створення контурного тексту. Практика створення елементів візитки, логотипу.

Тема №4. Робота з текстом.
Введення тексту в документ, вибірка властивостей, зміна атрибутів. Створення текстових колонок. Створення контурного тексту. Обтікання текстом зображення. Введення тексту по заданому шляху. Практика: створення візитки, логотипу, штамп.

Тема № 5. Природа кольору, способи забарвлення об`єктів.
Колірні моделі. Способи фарбування моделей. Інструменти роботи із кольором. Використання шаблонів та градієнтів. Робота з пензлями, зміна параметрів. Практика: створення композиції буклету, листівки, календаря.

Тема №6. Робота з растровими зображеннями.
Імпорт растрових зображень. Редагування. Маскування. Трасування. Поєднання графіки ILLUSTRATOR та PHOTOSHOP; Практика: створення колажу.

Тема № 7. Робота із шарами.
Створіння. Переміщення. Блокування. Перегляд. Вставлення. Об`єднання. Практика: створення буклету, листівки, календаря.

Тема № 8. Підготовка виробу до друкарні.
Практика: підготовка поліграфічної продукції до друку.

Студія академічного малюнка та живопису завжди в курсі всіх технічних ноу-хау у сфері дизайну та комп`ютерної графіки. Потрібно зазначити, що уроки з дизайну та графіки проводить професійний дизайнер з практичним досвідом роботи не лише у дизайні, а й у сфері мистецького мистецтва.

 


Контакты студии академического рисунка и живописи в Днепропетровске


e-mail: akademrisunok@gmail.com

 TEXT.RU - 100.00% авторська унікальність тексту 

Будь-яке використання тексту ЗАБОРОНЕНО! 

Під використанням матеріалів розуміється будь-яке відтворення, републікація, поширення, переробка, переклад твору, включення як складових частин до інших творів та інших способів, передбачених Законом України "Про авторське право та суміжні права".

Код юридичної реєстрації статті від 11-01-2016/22:20

 

 

© akadem-risunok.in.ua