Малюнок

Малюнок академічний. Студія академічного малюнка та живопису у Дніпрі

Уроки з малювання у Дніпрі потрібно проходити виключно у нашій майстерні малюнка, бо у змісті нашої програми ви не знайдете «води», непотрібної інформації та довгих виснажливих теоретичних лекцій. Тільки практика! Програма навчання академічного малюнка в Студії академічного малюнка Дніпра включає наступні практичні етапи:

 

 

На цьому базовому етапі студієць у художній школі малюнка ознайомлюється з первинними елементами малюнка. Безперечно, спочатку виробляється правильна постановка руки при малюванні олівцем. Це проблема всіх учнів – правильно поставити руку, і вона потребує певного часу. Усе відбувається під час перших вправ освоєння техніки малювання. Ми не прагнемо ламати дитину чи дорослу на уроках малюнку, живопису в Дніпрі, ми зобов`язані правильно навчити, виробити навичку, яка згодом дасть правильний результат. 

На курсах малюнка для дорослих у студії наступним етапом є розгляд практично видів перспективи. Важливо зрозуміти і запам`ятати перспективні закономірності, тобто. відповісти питанням: «Як правильно побудувати предмета». Освоюємо закони світлотіні на уроці малювання олівцями у Дніпрі. Особлива увага приділяється перспективі квадратних та прямокутних площин. Також уважно вивчаються куб і паралелепіпед у різних положеннях щодо лінії горизонту.

У процесі навчання малюванню учень працює з найпростішими геометричними фігурами – куля, циліндр, куб як навчальний предмет. Художня студія малювання прагне навчити академічному малюнку та живопису. Ми також розглядаємо, вивчаємо, засвоюємо правила побудови та передачі обсягу предмета, що вивчається в різних положеннях при різноманітному освітленні.

Навчання малювання у Дніпрі передбачає роботу з античними гіпсовими моделями. Ця робота з натурою, без якої неможливо рушать у розвитку. Складні гіпсові моделі спочатку розбиваються поетапно на геометричні тіла під час уроку академічного малювання. Студієць навчається передавати олівцем обсяг зображуваного предмета у школі малювання для дітей у Дніпрі. За допомогою відблиску, тіней, рефлексу предмет зображується на аркуші паперу, як у просторі.

У роботі над малюванням гіпсової моделі на уроці малюнка олівцем у студії Дніпра важливо використати контрастне освітлення. Ми вчимо вас малювати, підбираючи композиційне рішення. Все будується за принципом «загального до приватного».

На заняттях з малюнка олівцями відпрацьовується малюнок драпірування зі складками. Складки драпірування грають не останню навчальну роль, робота з них вчить нас конструктивному побудові їх форми. Учні студії академічного малюнка навчаються передавати обсяг світлотінню за допомогою наступних матеріалів – олівець, сангіна, вугілля.

Робота над конструктивним малюнком – побудова форми гіпсового черепа на малювання у Дніпрі. Малюнок виконується олівцем. Художня школа у Дніпрі практикує: перед початком роботи – начерки з черепа олівцем із різних точок зору. Це дозволяє придивитись, адаптуватися та вирішувати поставлене завдання. Найулюбленішим і найцікавішим етапом у навчанні є побудова та опрацювання гіпсового черепа, який необхідний для розвитку подальших навичок у художній школі малюнка.

Далі йде робота над гіпсовими деталями голови на уроці малюнка у студії Дніпра. Малюємо очі людини, губи, вухо, ніс. Малюємо все окремо, щоб ознайомитися із будовою окремих частин голови людини. Спочатку учні ізостудії працюють над конструктивною побудовою та тональним рішенням.

Пропрацювавши деталі, на уроці студії малювання приступаємо до виконання малюнка античної гіпсової маски. Спочатку робимо, як правило, нариси, щоб виробити чіпкість ока, придивитися, щоб правильно розуміти будову, пропорції гіпсової натури. Наступна робота на основному аркуші на Дніпровських курсах академічного малюнка для дорослих: композиційне розміщення голови, думаємо над побудовою, ліпимо форму спочатку великими масами світлотіні, а потім поступово уточнюємо. Заключне опрацювання деталей – виділення головного малюнку на заняттях з малюванню.

Цей етап на уроках з малюнку є найвідповідальнішим, тому що він дозволить на уроках з малювання перейти до наступного завдання – малюнок голови «з натури». Ми приступаємо до малювання античної гіпсової голови за напрямком – академічний малюнок у Дніпрі. Тут важливо правильно побудувати і дотриматися пропорцій.

Коли всі попередні етапи пройдені не один раз і успішно, тільки тоді вже досвідченому учневі довіряють найскладніше завдання, заради якого ми пройшли такий складний шлях. Малюємо голову з натури живої людини на курсі малювання у Дніпрі!

 

Контакты студии академического рисунка и живописи в Днепропетровске


e-mail: akademrisunok@gmail.com

 

   TEXT.RU - 100.00% авторська унікальність тексту 

Будь-яке використання тексту ЗАБОРОНЕНО! 

Під використанням матеріалів розуміється будь-яке відтворення, републікація, поширення, переробка, переклад твору, включення як складових частин до інших творів та інших способів, передбачених Законом України "Про авторське право та суміжні права".

Код юридичної реєстрації статті від 11-01-2016/22:20

 

© akadem-risunok.in.ua