Перелік послуг

Яким основним напрямкам у мистецтві Дніпровська студія академічного малюнка та живопису може вас навчити?

Студія малювання у Дніпрі велике значення приділяє тому, щоб закласти у дитині чи дорослому фундаментальні знання, без яких не вийде справжній художник та майстер образотворчого мистецтва. Основним ухилом у навчанні малювання чи живопису ми вважаємо розвиток академічних навичок. Якщо ви вмієте ходити, тільки тоді ви навчитеся бігати! 

 

Студія академічного малюнка живопису передбачає навчання малюванню та живопису у Дніпрі за такими напрямками:

 • майстер-класи з малюнка олівцем;
 • графічний малюнок;
 • приватні уроки з малювання олівцями;
 • уроки з живопису олією у Дніпрі;
 • заняття акварельним живописом;
 • робота із гуашшю;
 • підготовка абітурієнтів до вступу до ВНЗ;
 • курс з малювання для початківців
 • малювання «з нуля»
 • уроки малювання для дорослих
 • майстер-класи з живопису – пейзажі
 • навчання живопису – натюрморт
 • підготовка до вступних іспитів
 • робота з пастеллю
 • створення портретного твору

Сьогодні на ринку мистецьких та розвиваючих культурно-послуг масовий пік – велика кількість пропозицій щодо навчання малюванню не дає можливості, а часом і не означає вибір якісної школи з живопису чи малюнка. І Дніпро просто кишить масою шкіл та курсів за малюнком. І питання: «Де навчити дитину малювати у Дніпрі?» знову ставати тремтячим. Спробуймо зрозуміти, що означає якісна послуга з навчання образотворчому мистецтву. Адже ми хочемо отримати з вами лише якісний результат на уроках малювання олівцями чи фарбами у Дніпрі?

Що може стати запорукою якісного навчання? Спочатку потрібний вчитель. І не просто художник, а людина з досвідом, практичними доробками, реальними результатами в малюванні, своїм підходом та системою культурних цінностей. Простіше кажучи, він не просто має вміти малювати, не лише вміти створювати шедеври, а й навчити своїх учнів. А це вже глибокі знання. Мало знати самому, важливо навчити інших. На жаль, цю якість мають небагато художників, а унікальні. Нам з вами пощастило, такий живе та працює у Дніпрі, і керує студією академічного малюнка та живопису.

Ходімо далі… Потрібна добре оснащена студія живопису та малювання. Що означає добре? Це школа малювання, в якій є все – гіпси, натюрморти, гіпсові постаті, бюсти – все, щоби вчитися малюванню на натурі. Інакше далі базових навичок учень не рушить. А ми ж маємо все стати справжніми художниками! Нам потрібна справжня мистецька майстерня для дорослих.

Що ще потрібно, щоб навчитися малювати у Дніпрі? Навчальний процес має бути організованим, фундаментальним, структурним. Дисципліна у навчанні, системність завдань та уроків з малювання – ось запорука успіху студії академічного малюнка та живопису, що працює у Дніпрі.

А як щодо наповненості груп. Чи легко вчитися в одному класі із ще 20 учнями? Думаю, ні, і навіть більше не ефективно. Ось у цьому криється і відповідь. Не ходіть до художньої школи чи курсів з малювання, де на уроці працює більше 5-ти учнів. У нашій школі малюнку та живопису одночасно працюють тільки від 2-х до 5-ти учнів, що дозволяє нам гарантувати результат у навчанні малювання у Дніпрі.

Якщо говорити про перелік послуг студії академічного малюнка Дніпра, то цей список можна продовжувати нескінченно, оскільки викладач-художник має величезний досвід у малюнку в академічному живописі, малюнку олівцем, у графіку, в дизайні, в роботі зі змішаними техніками. Ми зможемо навчити вас усьому, що пов`язане з образотворчим мистецтвом та дизайном.

 

e-mail: akademrisunok@gmail.com 

 

TEXT.RU - 100.00% авторська унікальність тексту 

Будь-яке використання тексту ЗАБОРОНЕНО! 

Під використанням матеріалів розуміється будь-яке відтворення, републікація, поширення, переробка, переклад твору, включення як складових частин до інших творів та інших способів, передбачених Законом України "Про авторське право та суміжні права".

Код юридичної реєстрації статті від 11-01-2016/22:20

 

© akadem-risunok.in.ua